Bővebben
Elfogadom
Nem fogadom el

VGD Hungary az Ön szakértő partnere
karrierlehetőségekben is

Pozíció: Senior Auditor
Munkavégzés helye: Budapest, VGD Iroda

VGD Hungary Audit Kft.

A VGD a világ több mint 100 országában működő nyolcadik legnagyobb nemzetközi tanácsadó hálózat, a NEXIA International önálló tagja.

A nemzetközi hálózattal működő VGD Hungary célja, hogy ügyfelei szakértő
tanácsadójaként hosszútávon, támogató partneri együttműködésben,
hatékony megoldásaival segítse őket a sikerhez vezető úton,
legyen az európai vagy akár világméretű piaci szereplővé válás.

Hiszünk abban, hogy akkor lehetünk igazán sikeresek, ha hitelesek tudunk maradni és ezt közvetítjük a minket körülvevő környezet felé is. A piac jelentős, folyamatos innovációra törekvő szereplőjeként, figyelünk ügyfeleink és munkatársaink visszajelzéseire.

A VGD Hungary 2020. májusában elnyerte a "Megbízható Munkaadó 2020/2021" megtisztelő címet.

Cégcsoportunk folyamatosan bővülő csapatába munkatársat keresünk

Senior auditor munkakörbe

Olyan szakembereket várunk csapatunkba, akiket inspirál a munkájuk, fejlődni szeretnének, résztvevői lennének egy dinamikusan növekvő cég további építésében, és egyetértenek abban, hogy egymást erősítve, egységes csapatként többre lehetünk képesek.

Feladatok

  • Éves beszámolók ellenőrzése magyar és nemzetközi sztenderdek alapján (IFRS, HGB, USGAAP)
  • Konszolidációs adatszolgáltatások elkészítése (angol nyelven)
  • Üzleti folyamatok belső kontrolljainak megismerése, tesztelése
  • Kapcsolattartás mind hazai, mind nemzetközi ügyfelekkel
  • Számviteli rendszerek felülvizsgálata
  • Ügyféllátogatásokon való részvétel a járványkészültség elmúltával (vidéken is)
  • Folyamatban lévő projektek és feladatok státuszainak után követése, koordinálása, folyamatban lévő ajánlatok után követése.
  • Az auditcsapat szakmai támogatása könyvvizsgálatok során.
  • Meglévő ügyfelek kiszolgálása, ügyfélmenedzsment.
  • Önálló, operatív szakmai munka, állásfoglalások, könyvvizsgálói dokumentáció írása angol (és/vagy német) nyelven.
  • Az audit partner és az audit manager üzletfejlesztési és folyamatfejlesztési feladatainak támogatása, részvétel üzletfejlesztési és folyamatfejlesztési feladatokban.

Követelmények

  • Felsőfokú számviteli/pénzügyi végzettség.
  • Legalább 4-5 év gyakorlati tapasztalat könyvvizsgálat területén.
  • Konszolidációs csomagok elkészítésében való jártasság (angol nyelven)
  • Angol nyelv tárgyalóképes ismerete (német nyelv tárgyalóképes/társalgási ismerete előnyt jelent).
  • Elkötelezettség a könyvvizsgálat szakmai kihívásai iránt.
  • Operatív fókusz.
  • Ügyfelek menedzselésében szerzett tapasztalat.
  • Ügyfélorientált, felelősségteljes munkavégzés, megnyerő fellépés.
  • Kezdeményezőkészség, proaktivitás.
  • Jó kommunikációs készség.
  • Pontos, együttműködő, segítőkész attitűd, csapatmunkára való képesség.
  • „B” kategóriás jogosítvány előny.

Amit kínálunk

  • Remek munkahelyi légkör, modern, mégis emberközeli irodai környezet.
  • Fiatalos, lendületes, dinamikusan fejlődő csapat.
  • Versenyképes jövedelem.
  • Változatos munka, ügyfélkör, nemzetközi projektek.
  • Átfogó szakmai továbbképzések, külföldi szakmai konferenciák.
  • Szakmai fejlődési lehetőség.
  • Megosztott office / home office munkavégzés.

Fényképes önéletrajzát az alábbi elérhetőségre várjuk:

VGD Hungary Kft.

E-mail: vgd.budapest@vgd.hu

Telefon: (1) 225 7575

Honlap: www.vgd.hu